خرید{تحقیق بررسی آماری عوامل موثر در افزایش قیمت محصولات کشاورزی}

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق بررسی آماری عوامل موثر در افزایش قیمت محصولات کشاورزی وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.عوامل موثر در افزایش قیمت محصولات کشاورزی, تحقیق در مورد عوامل موثر در افزایش قیمت محصولات کشاورزی, دانلود تحقیق عوامل موثر در افزایش قیمت محصولات کشاورزی, دانلود رایگان تحقیق عوامل موثر در افزایش قیمت محصولات کشاورزی, پروژه عوامل موثر در افزایش قیمت,,,
تحقیق بررسی آماری عوامل موثر در افزایش قیمت محصولات کشاورزی|39021736|ih

دانلود تحقیق با موضوع بررسی آماری عوامل موثر در افزایش قیمت محصولات کشاورزی،
در قالب Word و در 10 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :
مقدمه
از آنجا که تغذیه یکی از مسائل مهم برای رشد و سلامت افراد جامعه می باشد. توجه به قیمت مواد غذایی یکی از دغدغه های مهم روزمره زندگی ماست. ما در این پروژه سعی کرده ایم عوامل موثر در افزایش قیمت محصولات کشاورزی را مورد بررسی قرار دهیم. با بررسی و آمار گیری که ما انجام داده ایم با وجود اینکه این محصول در یک سال و با کیفیت مساوی برداشت شده است، قیمت ها با هم اختلاف دارند و این قیمت ها قابل تقسیم به 3 دسته می باشد:
1)قیمت مناسب
2) قیمت متوسط
3) قیمت بالا.
از آنجا برای ما اهمیت دارد که محصول ما قیمت مناسبی داشته باشد. ما عواملی را که در افزایش قیمت ها موثر بوده اند را شناسایی نمودیم.
در طی انجام این تحقیق بر ما ثابت شد که موقعیت زمین کشاورزی که که در آن محصول کاشته می شود یکی از عوامل مهم است. این عامل به دو طریق اثر می گذارد:
1) از نظر موقعیت جامعه ای آن است. یعنی اگر زمین ما در منطقه ای باشد که در آن نیروی انسانی کم باشد باید هزینه زیادی را صرف بکار گیری نیروی انسانی در آن منطقه نمود که این خود نقس بسزایی در افزایش قیمت محصولات خواهد داشت.
2) دومین عامل محیطی اثر گذار این است که اگر زمین در جایی باشد که بازار فروش خیلی از محل زمین دور باشد و برای حمل آن هزینه بیشتری صرف شود باعث افزایش قیمت محصول می شود.
و در طی این عمل، عواملی باعث می شود که محصول بطور غیر مستقیم از تولید بمصرف برسد که به نوبه ی خود باعث افزایش قیمت آنها می شود. در این تحقیق هم محصول با قیمت زیاد تحت تأثیر عوامل یاد شده قرار گرفته بود. شاید گفته شود که باید موقعیت بازار و میزان تقاضای مردم هم مورد بررسی قرار می گرفت که ما این عوامل را هم مورد بررسی قرار دادیم از آنجا که میزان تقاضای این محصول تقریباً همیشه ثابت است عامل زیاد موثری نیست....

توضیحاتِ فایل :

- این فایل با فرمت word ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار می‌گیرد.
- تعداد صفحات : 10
- قابل ارائه و مناسب بعنوان پروژه کلاسی رشته آمار


مطالب دیگر:
نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان رامیان (واقع در استان گلستان)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان املش (واقع در استان گیلان)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان آستارا (واقع در استان گیلان)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان فومن (واقع در استان گیلان)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان لاهیجان (واقع در استان گیلان)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان لنگرود (واقع در استان گیلان)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان ماسال (واقع در استان گیلان)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان رشت (واقع در استان گیلان)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان رضوانشهر (واقع در استان گیلان)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان رودبار (واقع در استان گیلان)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان رودسر (واقع در استان گیلان)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان شفت (واقع در استان گیلان)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان سیاهکل (واقع در استان گیلان)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان صومعه سرا (واقع در استان گیلان)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان تالش (واقع در استان گیلان)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان آبیک (واقع در استان قزوین)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان بوئین زهرا (واقع در استان قزوین)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان قزوین (واقع در استان قزوین)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان تاکستان (واقع در استان قزوین)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان کرج (واقع در استان البرز)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان نظرآباد (واقع در استان البرز)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان ساوجبلاغ (واقع در استان البرز)بررسی رابطه رضایت شغلی و عملکرد شغلیتحقیق بررسي رابطه كمال‌ گرايي والدين با عزت‌ نفس، جرأت‌ ورزي و خودكارآمدي فرزندانتحقیق بررسي عملكرد مديران تحصيل كرده و غيرتحصيل كرده